אסור לכם לבנות בית בלי מפקח בנייה!

משפט הפתיחה הזה אולי נשמע מאיים, אבל הוא תואם את החשיבות שיש לייחס למפקח בנייה. זהו האיש שלכם, השומר והנציג האמתי שלכם בבניית בית. כל מה שהוא ידאג לעשות- זה לפקח ולדאוג לכך שהבית שלכם יהיה בית טוב, חזק ויציב. ליופי ידאג האדריכל או מעצב הפנים אבל ליסודות, לקירות ולבנייה האיכותית ידאג מפקח הבנייה. הוא האיש שמבין בכתבי חומרים, חוזק, חומרי גלם ובנייה נכונה. הוא זה שיעמוד על המשמר בשבילכם כדי שחלילה לא יסטו מתוכנית הבנייה, יגרמו למחדלים, לא יעמדו בתוכנית או יבצעו פשרות על חשבונכם. ואתם לא תדעו מזה, כי אתם לא מבינים בבנייה. לכן אתם חייבים איש מקצוע שישמור על הבית שלכם.

בניית בית זה חלום אז כדאי שהוא יהיה טוב!

אנשים שהחלום שלהם הוא לבנות בית פרטי משלהם, לא מבינים בבנייה אבל הם חולמים על הבית שלהם. אז כדי שהחלום הזה יהיה לא רק יפה אלא גם ברמת בנייה גבוהה, חייבים מישהו שיפקח על תהליכי הבנייה, עבודתו של הקבלן, אנשי המקצוע. מישהו חייב להיות כל הזמן עם היד על הדופק לפקח, לשמור ולבדוק איך מתנהלת הבנייה. באיזה קצב? מיהם אנשי המקצוע, האם הם טובים ומקצועיים? האם חומרי הגלם איכותיים ובכמויות הנכונות? איזה פתרונות מציע האדריכל מעצב הפנים בכל מיני מערכות בבית וכמה זה עולה? האם יש חלופות יותר מדויקות ופחות יקרות. האם יש מספיק עובדים או שמא צריך יותר? האם יש בזבוז של חומרים בעבודה? האם כל חלק זה בדיוק מה שעושה מפקח בנייה ולכן כל מי שבונה בית פרטי חייב איש מקצוע מוסמך שיהיה מסוגל לפקח על הבית שלכם.

"בית נבנה מאהבה וזו נשענת על יסודות חזקים" שלומי חסיד

מפקח בנייה שומר על מסגרת התקציב שלכם!

חריגה מהתקציב היא אחת הבעיות הכי גדולות בבניית בית. אחד התפקידים החשובים של מפקח בנייה, הוא לשמור על רמת איכות הבנייה אבל להישאר במסגרת התקציב. הפשרה עשויה להיות במסגרת העיצוב אבל לא בבנייה בעיצוב יש כל מיני חלופות שעשויות להוזיל את ההוצאה אבל בבנייה אסור להתפשר. קביעת מסגרת של תקציב ועמידה בו היא תנאי הכרחי לבניית בית שלא יכניס אתכם לחובות של שנים, ואת זה תוכלו להשיג רק עם מפקח בנייה.

אתם האינטרס היחיד של מפקח הבנייה!

לכל בעל מקצוע במסגרת של בניית בית, יש את ההיבט שלו. האדריכל דואג לבטא את עצמו בפרויקט תכנון, מעצב פנים דואג לתת דרור לרעיונות שלו, עד כאן הכול מושלם ובהחלט עשוי להניב בית חלומות- אבל מי משלם על החלומות האלה? אתם! הרבה פעמים חלופות בתחומי בניית הבית, יניבו את אותה איכות אבל ישמרו על מסגרת התקציב וגם על הרעיון האדריכלי. אי אפשר לבנות בית ללא איש מקצוע זה לכן בחרו אותו נכון והבטיחו לעצמכם בית חזק וגם יפה במחיר שמתאים לכם.

השירותים שלנו:

לקביעת פגישת ייעוץ השאירו פרטים: