כאשר אני מביט מסביבי על בתים פרטיים שנבנים, אני לעיתים מזדעזע. קיצורי הדרך שעושים קבלני משנה, בכוונה לחסוך בתקציב ובעובדים, עלולים לצערי להוביל לבניית בית רעוע, בלתי יציב וכזה שעלול לקרוס בגשם הראשון. אתם לא רוצים שזה יקרה לכם. לפעמים אתם לא תדעו שזה קורה לכם, ולכן חשוב שתעסיקו מפקח בנייה שאמור לפקח על הפרויקט מול קבלני המשנה ולדאוג שהבית שתקבלו יהיה הבית החזק והיציב שחלמתם עליו.
פיקוח בנייה הנו מקצוע חשוב בתחום הבנייה וניהול הפרויקטים, וחשוב שיעסקו בו רק אנשים בעלי השכלה והסמכה מתאימים. זהו מקצוע ששומר על הבית שלכם, דואג שקורת הגג שלכם תהיה חזקה ובטוחה ומגן עליכם, זוהי בדיוק הסיבה שהחלטתי לעסוק בזה ואשמח להעניק לכם משירותי הטובים.
דבר נוסף וחשוב שעליכם לדעת הוא, שיש חשיבות רבה להעסקת מפקח בנייה שיש לו גם את הניסיון המקצועי, אבל גם את ההשכלה הנכונה. אל תתפשרו על כך. העסקת איש מקצוע שמבין בחומרים, בכמויות ובטכנולוגיות ושיטות בנייה חדשות הן ערובה לבניית בית באיכות גבוהה, ולא כל מי שיש לו ניסיון בבניית קירות גבס או שיפוץ דירה, יכול להיות מפקח בנייה. זהו מקצוע שדורש ידע והשכלה וכאמור גם ניסיון.
אני בחרתי במקצוע שלי מתוך אהבה, ואני שמח לחלוק אותו עם הלקוחות הטובים שלי. התחום שלי הוא פיקוח בנייה על בתים פרטיים, וכבר עשיתי זאת בהצלחה בכמה פרויקטים בישובים כפריים בארץ. אתם מוזמנים להציץ בקטגוריית ההמלצות באתר.

שלומי חסיד

"בית נבנה מאהבה וזו נשענת על יסודות חזקים"

שלומי חסיד

אני רואה חשיבות רבה, בניצול הידע שלי לטובת לקוחות שרוצים לבנות בית אמין ויציב לשנים רבות. בית שיוכל לעמוד בכל סופה וסערה, תוך פיקוח הדוק על כל שלב בבנייה. אני זה שאהיה אחראי שהיסודות של הבית שלכם יהיו חזקים ועשויים מהבטון הנכון, שקירות התמך, חומרי הגלם, האיטום והבידוד והבנייה כולה יהיו עפ"י התקנים המחמירים ביותר, תוך שימוש בטכנולוגיות וחומרים חדשים, כמו גם שיטות וטכניקות מודרניות.
אל תתפשרו על זה, זה עלול לעלות לכם ביוקר תרתי משמע.
תנו לי לנהל את בניית בית החלומות שלכם, ותהיו בטוחים שהוא לא יהיה רק יפה, אלא גם עם יסודות טובים וחזקים.

בניית בית זה לא צחוק. זו ההוצאה הכי גדולה שתהיה לכם אי פעם בחיים. אל תתפשרו על בנייה ללא פיקוח, תנו לבית שלכם להיות הטוב ביותר ודאגו להעסיק מפקח בנייה מוסמך.
שלומי חסיד הנו בעל תואר ראשון מאוניברסיטת בר-אילן ובעל תעודת הסמכה של הנדסאי בניין מאוניברסיטת אריאל, עם התמחות בתחום של ניהול פרויקטים וביצוע.
אם אתם מתכננים לבנות בית, אתם מוזמנים להתייעץ אתי. בטוח שתרוויחו מזה משהו.

השירותים שלנו:

לקביעת פגישת ייעוץ השאירו פרטים: